joga těhotné brno

Plavání a cvičení těhotných maminek

Plavání a cvičení těhotných maminek doporučujeme v případě fyziologické gravidity od ukončeného 1.trimestru až do porodu.

Plavání těhotných je vhodné k prevenci křečových žil, pro odlehčení velkých kloubů a pro zpevnění zejména zádových svalů. V rámci plavání pro těhotné nacvičujeme taky správné dýchání k porodu. Plavání v těhotenství pomáhá udržet fyzikou kondici.

Cvičení pro těhotné zahrnuje jógu a protahovací cvičení na balónech. Gravidjóga je soubor cvičení, který je uzpůsoben pro těhotné ženy v celé délce těhotenství. Cvičení podporuje zejména správné dýchání a držení těla.


Kde plaveme a cvičíme

Plavání pro těhotné maminky probíhá přímo v objektu naší ordinace. Moderně vybavené wellness centrum s bazénem, velkou vířivkou a saunou je nám plně k dispozici.

Plavání  pro těhotné probíhá každou středu od 13 do 14 hodin. Cena za jednu hodinu plavání je 200,- Kč.

Po ukončení plavání  lze, pro u nás registrované maminky, projít i pravidelnou těhotenskou poradnu.

cvičení těhotných
vedení v těhotenství brno

Komplexní péče o těhotné maminky. Od prvního vyšetření až k porodu. U nás absolvujete všechna potřebná vyšetření v těhotenství.

vstupní gynekologická prohlídka mala

Každá žena by měla první gynekologickou prohlídku absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné zjevné zdravotní problémy.