poradna při neplodnosti brno

Poradna při léčbě neplodnosti

Toužíte po děťátku a nedaří se Vám otěhotnět? V naší poradně se Vám vynasnažíme pomoct s tímto problémem pomocí všech dostupných moderních metod medicíny.

Neplodnost je definována jako neschopnost otěhotnět po roce pravidelného nechráněného pohlavního styku.

Většina vyšetření je hrazena ze zdravotního pojištění. Základní vyšetření jako hormonální profil a vaginální ultrazvuk provádíme přímo v naší ordinaci. Dále spolupracujeme s předními IVF centry a využíváme taky prostředky přírodní a čínské medicíny.


Neplodnost - kdy ji řešit?

Problém s neplodností v dnešní době řeší každý pátý pár. Návštěva lékaře je doporučována po roce nechráněného styku. Dřívější návštěva a konzultace je vhodná v případě, že má žena nepravidelný menstruační cyklus, nebo pokud je pár vyššího věku.

Pokud se dostanete do této životní situace, pak neváhejte a co nejdříve se na nás obraťte. Zde platí pravidlo – „Čím později, tím hůř“

léčení neplodnosti Brno
Klimakterická poradna Brno mala

Léčba klimakterických stavů alternativními metodami  fytoestrogeny / bylinné preparáty / a homeopatiky. Terapie všemi formami hormonální substituce (tablety, gely, náplasti, implantáty)

malá gynekologické operace

Malé operační výkony provádíme v centrech jednodenní chirurgie s maximálním komfortem pro pacientku. Provádíme Konizace, Revize dutiny děložní, Interupce, Kyretáž …