gynekologická operace brno

Provádíme malé operační výkony

Malé operační výkony provádíme v centrech jednodenní chirurgie s maximálním komfortem pro pacientku. Provádíme následující gynekologické zákroky:

Konizace
Malý operační výkon, kterým odstraníme postiženou tkáň z děložního čípku. Nejčastěji z důvodů výskytu prekancerózy (tj přednádorového stavu).

Chirurgické odstranění kondylomat
Snesení genitálních bradavic v celkové anestezii  pomocí elektrokoagulace

Kyretáž /separovaná abrase/
Malá gynekologická operace, jež je diagnostickým i terapeutickým výkonem. Tento výkon slouží k získání materiálu z dutiny děložní pomocí nástroje nazývaného kyreta.


Dále provádíme gynekologické zákroky:

Hysteroskopie diagnostická
Jedná se o malou gynekologickou operaci, kdy se zavedením tenkého endoskopu přes hrdo děložní do dutiny děložní opticky hodnotí stav této dutiny. Můžeme zhodnotit například ústí vejcovodů nebo vzhled děložní sliznice.
Revize dutiny děložní
Revize dutiny děložní je odstranění tkání z dutiny děložní a její vyčištění.Provádí se ze závažných zdravotních důvodů v souvislosti s těhotenstvím /krvácení z dutiny děložní, zmlklé nevyvíjející se těhotenství, neúplný spontánní potrat/.
Interrupce /umělé přerušení těhotenství/
Malá gynekologická operace, která slouží k odstranění nežádoucího těhotenství z dutiny děložní, většinou se provádí odsátím umělohmotnou trubičkou – kanylou.

gynekologie brno malé zákroky
preventivní prohlídky gynekologie

Preventivní vyšetření by měla absolvovat každá žena alespoň jednou za rok i v případě, že nemá žádné zjevné zdravotní problémy

antikoncepce brno modřice

V rámci antikoncepční a hormonální poradny Vás naučíme jak správně užívat a nekoncepci. Vybereme pro Vás tu správnou variantu antikoncepce.